Toimiva ry:n yhteystiedot

Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Toimiva ry hallituksen puheenjohtaja Sanna Runsala

Sanna Runsala

Toiminnanjohtaja, projektipäällikkö
Ähky-hanke
sanna.runsala@toimiva.fi
+358 40 0438122

Taru Hyvärinen Toimiva ry 2

Taru Hyvärinen

Ravitsemusasiantuntija
Ähky-hanke
taru.hyvarinen@toimiva.fi
+33 6 10 76 66 33

Suvi Bjorkqvist Toimiva ry

Suvi Björkqvist

Projektiasiantuntija
Ähky-hanke
suvi.bjorkqvist@toimiva.fi
+358 40 5724993

Riikka Niskanen Toimiva ry

Riikka Niskanen

Ravitsemusasiantuntija
Ähky-hanke
riikka.niskanen@toimiva.fi
+358 40 5426740

Piia Sumupuu Toimiva ry

Piia Sumupuu

Projektikoordinaattori
Muutosta ilmassa -hanke
piia.sumupuu@toimiva.fi
+358 40 0428318

Timo Koskinen

Ravitsemusasiantuntija, Ähky-hanke
timo.koskinen@toimiva.fi
+358 40 776 2887

Marjo Hotta Toimiva ry

Marjo Hotta

Projektityöntekijä
Muutosta ilmassa -hanke
marjo.hotta@toimiva.fi
+358 44 550 7511

Liity jäseneksi

Toimivan jäsenenä saat muutaman kerran vuodessa ajankohtaista tietoa toiminnastamme. Olet myös mukana vaikuttamassa ja tukemassa toimintaamme. Jäsenmaksumme on 10 euroa vuodessa. Lisätietoja sanna.runsala@toimiva.fi.